SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optični kabel 3m – polybag

SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optični kabel 3m – polybag

Original price was: 4,01 €.Current price is: 3,33 €.

maestro mastercard visa

Ni na zalogi

Prosimo, upoštevajte, da bo pri plačilu preko PayPal-a zaračunana provizija v višini 3,5% + DDV, ali pa v zaključku naročila izberite druga plačilna sredstva.

Šifra: 6957303876648 Kategoriji: , Oznake: , ,

Deli izdelek na družabnem omrežju!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Kabli razreda A

Keramična struktura s tremi obroči

Z dvojno zaščito pred poškodbami na koncih priključka

Zaščitni pokrovi za preprečevanje kontaminacije

Pogosto uporabljeni priključni kabli, optični signal

Dolžina: 3M

Teža 0,0400 kg
Dimenzije 2 × 7 × 10 cm
Naziv

SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optični kabel 3m – polybag

Znamka

Zaloga

0

Kategorija

Podkategorija

Šifra

UGRTI-70664

ID

70664

Garancija

24 mesecev

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optični kabel 3m – polybag”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Podobni izdelki
Zadnji ogledani izdelki
No recently viewed products to display
Shopping Cart
Scroll to Top