TP-Link JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Stikalo, 2 × SFP

TP-Link JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Stikalo, 2 × SFP

maestro mastercard visa

Ni na zalogi

Prosimo, upoštevajte, da bo pri plačilu preko PayPal-a zaračunana provizija v višini 3,5% + DDV, ali pa v zaključku naročila izberite druga plačilna sredstva.

Šifra: 6935364098858 Kategoriji: , Oznake: , ,

Deli izdelek na družabnem omrežju!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

TP-Link JetStream gigabitno pametno stikalo T1500G-10MPS opremljeno osmimi gigabitnimi porti in dvema RJ45 SFP slotoma,
Vsa RJ45 vrata podpirajo 802.3af / t (PoE +) PoE standard s skupno močjo 116W in Uporabne PoE funkcije za upravljanje napajanja.

Stikalo zagotavlja visoko zmogljivost, enterprise-level QoS, uporabne varnostne strategije in bogate funkcije za upravljanje slojev

TP-LINK JetStream Gigabit Smart Switch je T1500G-10MPS posebej zasnovan za mala in srednje velika podjetja kjer omrežja zahtevajo boli učinkovitp upravljanja omrežja.

Specifikacije:

Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+
2 100/1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Network Media 10BASE-T: UTP/STP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 1
Power Supply 100-240V, 50/60Hz
Power Consumption Maximum (PoE on): 136.6W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 20.6W (220V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 8 Ports
Power Supply: 116W
Dimensions ( W x D x H ) 11.6 x 7.1 x 1.7 in. (294 x 180 x 44 mm)
PERFORMANCE
Switching Capacity 20Gbps
Packet Forwarding Rate 14.9Mpps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Memory 512KB
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service • 802.1p CoS/ DSCP priority
• 8 priority queues
• Priority Schedule Mode
– SP (Strict Priority)
– WRR (Weighted Round Robin)
• Queue Weight Config
• Bandwidth Control
– Port/Flow based Rating Limit
• Smoother Performance
• Actions for flows
– Mirror(to supported interface)
– Redirect(to supported interface)
– Rate Limit
– QoS Remark
• Storm Control
– Multiple Control Modes(kbps/ratio/pps)
– Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control
L2 Features • Link Aggregation
– static link aggregation
– Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group
– 802.3ad LACP
• Spanning Tree Protocol
– 802.1D STP
– 802.1w RSTP
– 802.1s MSTP
– STP Security: Loop back detection, TC Protect, BPDU Filter/Protect, Root Protect
• Loopback Detection
• Flow Control
– 802.3x Flow Control
• Mirroring
– Port Mirroring
– One-to-One
– Many-to-One
– Flow-Based
– Ingress/Egress/Both
– CPU Mirroring
• Device Link Detect Protocol(DLDP)

L2 Multicast • 512 IPv4,IPv6 shared multicast groups
• IGMP Snooping
– IGMP v1/v2/v3 Snooping
– Fast Leave
– IGMP Snooping Querier
– IGMP Authentication
– Static Group Config
• MLD Snooping
– MLD v1/v2 Snooping
– Fast Leave
– MLD Snooping Querier
– Static Group Config
• Multicast VLAN Registration
• Multicast Filtering
IPv6 Support • IPv6 Dual IPv4/IPv6
• Multicast Listener Discovery(MLD) Snooping
• IPv6 neighbor discovery (ND)
• Path maximum transmission unit (MTU) discovery
• Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
• TCPv6/UDPv6
• IPv6 applications
– DHCPv6 Client
– Ping6
– Tracert6
– Telnet(v6)
– IPv6 SNMP
– IPv6 SSH
– IPv6 SSL
– Http/Https
– IPv6 TFTP
VLAN • VLAN Group
– Max. 4K VLAN Groups
• 802.1Q tag VLAN
• MAC VLAN
• Protocol VLAN
• GVRP
• Voice VLAN
Access Control List • Support up to 230 entries
• Time-Range
– Time Slice
– Week Time-Range
– Absolute Time-Range
– Holiday
• Time-based ACL
• MAC ACL
– Source MAC
– Destination MAC
– VLAN ID
– User Priority
– Ether Type
• IP ACL
– Source IP
– Destination IP
– IP Protocol
– TCP Flag
– TCP/UDP Source Port
– TCP/UDP Destination Port
– DSCP/IP TOS
• IPv6 ACL
• Combined ACL
• Rule Operation
– Permit/Deny
• Policy Action
– Mirror
– Rate Limit
– Redirect
– QoS Remark
• ACL Rules Binding
– Port Binding
– VLAN Binding
Security • AAA
• 802.1X
– Port based authentication
– MAC(Host) based authentication
– Authentication Method includes PAP/EAP-MD5/EAP-TLS/EAP-TTLS/EAP-PEAP
– MAB
– Guest VLAN
– Support Radius authentication and accountability
• IP/IPv6-MAC Binding
– 512 Binding Entries
– DHCP Snooping
– DHCPv6 Snooping
– ARP Inspection
– ND Detection
• IP Source Gurad
– 253 Entries
– Source IP+Source MAC
• IPv6 Source Gurad
– 183 Entries
– Source IPv6 Address+Source MAC
• DoS Defend
• Static/Dynamic/Permanent Port Security
– Up to 64 MAC addresses per port
• Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
– kbps/ratio/pps control mode
• Port Isolation
• Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS1.0
• Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2
• IP/Port/MAC based access control
Management • Web-based GUI
• Command Line Interface(CLI) through console port, telnet
• SNMPv1/v2c/v3
• SNMP Trap/Inform
• RMON (1,2,3,9 groups)
• SDM Template
• DHCP/BOOTP Client
• Dual Image, Dual Configuration
• CPU Monitoring
• Cable Diagnostics
• EEE
• System Log
• 802.1ab LLDP/ LLDP-MED

MIBs • MIB II (RFC1213)
• Interface MIB (RFC2233)
• Ethernet Interface MIB (RFC1643)
• Bridge MIB (RFC1493)
• P/Q-Bridge MIB (RFC2674)
• RMON MIB (RFC2819)
• RMON2 MIB (RFC2021)
• Radius Accounting Client MIB (RFC2620)
• Radius Authentication Client MIB (RFC2618)
• Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925)
• Support TP-Link private MIBs
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1500G-10MPS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Spletna stran proizvajalca: https://www.tp-link.com/uk/products/details/cat-40_T1500G-10MPS.html#specifications

Teža 0,6000 kg
Dimenzije 18 × 30 × 4,4 cm
Naziv

TP-Link JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Stikalo, 2 × SFP

Znamka

Zaloga

0

Kategorija

Podkategorija

Šifra

TPLNC-T1500G_10MPS

ID

T1500G-10MPS

Garancija

60 mesecev

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “TP-Link JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Stikalo, 2 × SFP”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Podobni izdelki
Zadnji ogledani izdelki
No recently viewed products to display
Shopping Cart
Scroll to Top