TP-LINK JetStream T1600G-18TS (TL-SG2216) 16-Port Gigabit Smart Switch × 2 SFP slot

TP-LINK JetStream T1600G-18TS (TL-SG2216) 16-Port Gigabit Smart Switch × 2 SFP slot

maestro mastercard visa

Ni na zalogi

Prosimo, upoštevajte, da bo pri plačilu preko PayPal-a zaračunana provizija v višini 3,5% + DDV, ali pa v zaključku naročila izberite druga plačilna sredstva.

Šifra: 6935364083380 Kategoriji: , Oznake: , ,

Deli izdelek na družabnem omrežju!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

TP-LINK Gigabit Smart stikalo T1600G-18TS je opremljeno z 16 gigabit RJ45 porti in dvema combo SFP režama. Ponuja hitro delovanje, QoS, napredne varnostne nastavitve in bogate layer 2 management funkcije. TP-LINK Gigabit Smart Switch T1600G-18TS gigabit L2 managed stikalo je cenovno učinkovita rešitev za majhna in srednja podjetja.

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 36Gbps
Packet Forwarding Rate 26.8Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS
Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL
Security AAA
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum tra nsmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1600G-18TS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption 12.3W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)

Spletna stran proizvajalca: https://www.tp-link.com/uk/products/details/cat-40_T1600G-18TS.html

Teža 2,7300 kg
Dimenzije 8 × 25 × 52,8 cm
Naziv

TP-LINK JetStream T1600G-18TS (TL-SG2216) 16-Port Gigabit Smart Switch × 2 SFP slot

Znamka

Zaloga

0

Kategorija

Podkategorija

Šifra

TPLNC-T1600G_18TS

ID

T1600G-18TS

Garancija

60 mesecev

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “TP-LINK JetStream T1600G-18TS (TL-SG2216) 16-Port Gigabit Smart Switch × 2 SFP slot”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Podobni izdelki
Zadnji ogledani izdelki
No recently viewed products to display
Shopping Cart
Scroll to Top